1 / 8
Ogledalo za vo hodnik
По Договор
4.000 МКД
14.09.2022 18:55

Скопје Центар / Скопје

Ogledalo za hodnik - spalna.
Dimenzii 50 x 200 cm.
Ogledaloto e na furniran medijapan, lakiran i kantiran vo boja buka.

070 340-124 - Nikola

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Предмети од стакло

Се продава од:

Никола
Потврден огласувач
070340124
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам