1 / 4
Prodavam garderober
По Договор
17.06.2022 11:31

Скопје Центар / Скопје

Garderober / cipelarnik so polici.
Za spalna / hodnik!
Izraboten od furniran medijapan.
Dimenzii a x b x h = 50x155x40cm.
070 340-124 - Nikola
8.000den

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Се продава од:

Никола
Потврден огласувач
070340124
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам