1 / 9
Moler, molerski uslugi
5 МКД
12.02.2023 09:53

Скопје Центар / Скопје

RRENOVIRANJE, KREÇENJE, MOLERAJ, GIPS KARTON

Profesionalen moler, vrsime sekakov vid na molero-farbarski uslugi I opsivki na vrati I prozori so gips karton. Brzo, cisto I Kvalitetno.
Rabotime na cela territorija na grad Skopje

075207875


Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Се продава од:

Moleraj
Потврден огласувач
075207875
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам