1 / 3
универзално повеќенаменско возило - зимска и летна служба
59.000 €
Со вклучен ДДВ
20.09.2021 10:41

Битола / Битола

Половно возило Унимог
со опрема за косење патишта во одлична состојба.
год.2007

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Роберт Мицкоски
Потврден огласувач
070358988
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам