1 / 12
Delovi oprema za velosipedi
123.156 МКД
20.09.2021 10:52

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

26 "

Delovi oprema za velosipedi
Pogon
Xt m 8000 2x11 so osovina pres fit 6500 den
Race face 2x11 so osovina 6500 den
Pogon truvativ dub 1x11..1x12 .. 5000 den
Pogon sram xo carbon 2x10 so osovina 150€
Pogon fsa comet 3x9 ..3000 den

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
070831809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам