1 / 12
Delovi za velosipedi
123.456 €
20.09.2021 11:04

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

26 "

Delovi oprema za velosipedi
Pogoni
Torbicinja
Sajla za zaklucuvanje
Zadni menuvaci dore.xt.sram xo.sram sx .9.10.11.12
Predni menuvaci sram x7.sram xo.deore.slx.xt.
Stegi za trkala
Stegi za sediste
Gumi nadvoresni 26.27.5.28.29
Gumi vatresni 26.27.5.28.29
Viluka rock shox rekon 29 ..15x100 vrat 19sm
170€
Viluka suntur xcm so lok na volan za delovi.2000 den
Viluka suntur boost 27.515x110 travel 150mm ..170€
Drzac za sediste 500 den
Drzac za korpa 400 den
Rakavici giant 500 den

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
070831809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам