1 / 1
Kontabilist (Knigovoѓа)
1 €
20.09.2021 11:43

Тетово / Тетово

Jemi te interesuar per te punesuar kontabilist me eksperienc. Kandidati duhet te posedoje njohuri te gjuhes angleze dhe gjermane.

Te interesuarit le te dergojne CV apo te shkruajne e-mail.

(dauti@bsd-bau-gmbh.de).

MKD: Zainteresirani sme da angazirame iskusen knigovoga.
Zainteresiranite neka se javat na sledniot broj.

Заинтересираните нека се јават на следниот број
(+4915231763916-whatssap).

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Книговодствени

Се продава од: Претпријатие

BSD Bau GmbH
Потврден огласувач
004915231763916
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам