1 / 8
IVEKO
100.000 МКД
06.11.2022 13:00

Кочани / Кочани

Prodavam Iveko Rival 49 10
Vo ispravna sostojba registrirano
2000 godina
19+1 sediste
registrirano

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Се продава од:

Goce Sokolov
Потврден огласувач
078263560
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам