1 / 12
Електростатска опрема за фарбање (Пластификација на метал)
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.09.2021 15:57

Неготино / Неготино

Се продава комплет електростатска фарбара целосно функционална, многу малку користена.
Со следните елементи:
-Kомора за фарбање комплет со пиштол за фарбање+ 20 филтри за комората за фарбање.
-Kомора (печка )за пластификација(нови брзи економични грејачи)
-2 електростатски пиштоли
-Kада за одмастување
-3 работни колички за во печка
-Комплет пескара со материјал за пескарење

---Печката за пластификација е 4 м,со преградна врата на половина ,со 2 посебни електрични тајмери.
---Целата опрема функционира без никакви недостатоци..

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
075230615
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам