1 / 10
se iznajmuva stan ll-sprat 90m2
250 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.09.2021 16:33

Чаир / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

90 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Адреса:

Xhon Kenedi,Çair

se iznajmuva stan ll-sprat 90m2 vo ulica, Xhon Kenedi 250€

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Bajram
Потврден огласувач
070423373
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам