1 / 6
OPEL ZAFIRA NA DELOVI - 2001 GODINA, 2.0, DIZEL
1 МКД
12.08.2022 16:21

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Opel

Модел:

Zafira

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

OPEL ZAFIRA NA DELOVI
- 2001 GODINA
- DIZEL
- 2.0

ZA POVEKJE INFORMACII JAVETE SE NA 076/996-156

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
076996156
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам