1 / 2
ATRAKTIVNA LOKACIJA VO CENTAR ZA IZGRADBA <075 320 040>
22.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.01.2023 23:56

Велес / Велес

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Нема

Дворна површина:

212 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1990

Година на реновирање:

1990

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Blagoj necev 30

Prodavam kuka na ulica blagoj necev 30 vo centar vo dvorovi. Kukata e stara dvorot e 200 m2 .
Info : 075 320 040
Info : 075 320 040
Info : 075 320 040

ZVONETE NA VOJ BROJ !!

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Oglasi
Потврден огласувач
076355021
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам