Prodavam Pijano Ukraina
800 €
28.09.2022 17:13

Бутел / Скопје

Prodavam odlicno socuvano Pijano - marka Ukraina, od profesor po muzika.Tel za kontakt 075353504, cena 800 Eur

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Се продава од:

Sabrija
Потврден огласувач
076703370
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам