Лозје
1 €
20.09.2021 20:50

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

10000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава лозје во с. Паликура, месност Издиволе (блиску до селското фудбалско игралиште), со површина од 10 декари, сорта Вранец. Во нивата има две шахти за наводнување. Цена по договор. Контакт на Viber/Whatsapp на телефонскиот број +491706308534

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Danche
Потврден огласувач
078646421
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам