1 / 1
Otkupuvam stari Skodi
1 €
Цената не е фиксна
05.10.2021 13:00

Штип / Штип

Марка:

Skoda

Модел:

Друг модел

Година:

1980

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

43 kw / 58 ks

Kласа на емисија:

Останато

Otkupuvam stari Skodi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам