1 / 4
Truva 125cc
350 €
05.10.2021 13:00

Радовиш / Радовиш

Марка:

Останати марки

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

2007

Модел:

Tumopar

Километри:

500000

Se prodava truva 125cc vo odlicna sostojba so dokumenti. Tel. 070228013

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Vase
Потврден огласувач
070228013
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам