1 / 10
Renault Twingo Automatic 1.2 16v
2.500 €
Цената не е фиксна
25.09.2021 13:39

Велес / Велес

Марка:

Renault

Модел:

Twingo

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

95000

Менувач:

Streptronic / tiptronic

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.11625

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Unikatno i edinstveno u mk renault twingo so realni 93.000km zemeno od prv gazda invalidno lice kolata e so avtomatski menuvac ili quickshift idealna e za pocetnici i ima mnogu mala portosuvacka vo grad od oprema
Poseduva
klima
Abs
Lieni bandazi
El na retrovizori i prozori
Ne nitu spricana ni udrena
Odi so plus drugi bandazi celicni so zim gumi registrirana e do Februar 2022g

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
078262252
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам