Izdavam soba na poseben sprat vo kuka vo centarot na Stip
По Договор
21.09.2021 09:11

Штип / Штип

Квадратура:

50 m²

Греење:

Друго

Izdavam soba na poseben sprat so poseben vlez vo mirna ulica vo centarot na Stip.
Poveke informacii na tel. 072 539 607.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Стојан
Потврден огласувач
072539607
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам