1 / 12
Velosipedski Helanki ORIGINAL !!!
700 МКД
29.06.2022 13:21

Охрид / Охрид

Helankite se doneseni od Svajcarija i se originali i vrvni brendovi ... na sekoja slika ima golemina... moze da se vidi ... prakame i po kargo... Ceni od 600 do 800 denari... Broj za kontakt: 076 902 248

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Облека, Опрема

Се продава од:

Aco
Потврден огласувач
070630030
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам