1 / 6
Renault Megane
2.000 €
25.11.2021 09:59

Валандово

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava Renault Megane 1.9 dizel, 2004 godina vo odlicna sostojba, registriran do avgust 2022 god. Moze da se vidi vo sekoe vreme
Poveke informacii na tel:
077-492-396

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vane
Потврден огласувач
078571379
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам