1 / 1
Profesionalni orbitrek elipticni cross trainer EXTRA CENA
400 €
Цената не е фиксна
01.06.2022 08:52

Прилеп / Прилеп

4x Ergo fit ERGO 1200 cross
kors trainerite se vo odlicna sostojba moze da se vidat i probaat na lice mesto

ekstra cena za komplet, a moze i poedinecno

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Елиптичен велосипед

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
075208102
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам