1 / 7
Nikon Coolpix L340
100 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.09.2021 11:07

Куманово / Куманово

Испраќам по карго    

Aparatot e bukvalno ne koristen ima 260 klika.28x opticki zoom.Se e funkcionalno.Sekoe kopce raboti ne e pagjan.Raboti na 4x AA baterii.
Kontakt:Nikola 071-389-275

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Се продава / Можна е замена од:

Sasa
Потврден огласувач
071 289 291
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам