1 / 3
Processor intel core i7-2600
2.500 МКД
Цената е фиксна
17.12.2022 12:18

Чаир / Скопје

2th Generation Intel® Core™ i7 Processors
# of Cores 4
# of Threads 8
8 MB Intel® Smart Cache

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Се продава од:

Profi4Tech
Lazar Trpovski 88
Потврден огласувач
071266150
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам