1 / 2
Grozje vranec so dostava
16 МКД
01.10.2021 07:57

Радовиш / Радовиш

Grozje vranec so dostava. Do Kocani, Stip, Probistip 16 denari. Skopje i Kumanovo 17 denari, Palanka, Kratovo 17 denari so dostava. Minimalna kolicina e 1 ton.

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

gorgi
Потврден огласувач
072208055
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам