1 / 2
Продавам лозова ракија и мастика
120 МКД
21.09.2021 16:18

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Цена:
Жолта лозова ракија - 120 ден.
Бела лозова ракија - 120 ден.
Мастика - 300 ден.
За поголеми количини цена по договор.

Категорија: Останато

Се продава од:

Александра
Потврден огласувач
075811838
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам