1 / 6
KOMBI Volkswagen Crafter (VW) TDI (HITNO)
5.999 €
Цената е фиксна
21.09.2021 17:44

Тетово / Тетово

KOMBI Volkswagen Crafter (VW) TDI
Godina na proizvodstvo 2007
Dizel
Full oprema: Klima
Elektronika na stakla
ABS sopiracki
Servo volan
Redoven servis
Registracija: 31.01.2022
KM: 247.000
Nosivost: 1539kg

* Kombeto ima nalepnici od Firma.
** BEZ ZAMENI !! Cenata e za Kesh !

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Gent
Потврден огласувач
071307000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам