1 / 11
TREK CUBE SPECAILIZED KTM SCOTT MERIDA FOCUS BIANCHI GIANT I
4.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.12.2021 21:32

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

TREK CUBE SPECAILIZED KTM SCOTT MERIDA FOCUS BIANCHI GIANT I DRUGI MODELI.
Zimski kompleti so termo postava i silikonska vloska so gel samo po poracka .
Predlog modeli vo inbox.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Облека, Опрема

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078302254
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам