1 / 4
HDMI to DVI-D cable
299 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.05.2023 22:37

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

HDMI-compatible to DVI-D Adapter Video Cable HDMI-compatible Male to DVI Male to HDMI-compatible to DVI Cable 1080p

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
075775886
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам