1 / 2
ZAJCI I VOZRASNI ZAJCICI.
1.200 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.09.2021 05:03

Кавадарци / Кавадарци

Prodavam dve vozrasni zajcici so starost od po DVE godini i tezina po okolu PET kila od zajak. 1200 den. Od parce.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Глодари

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070507876
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам