1 / 4
Utovar Transport i Istovat na Kontejneri
1 €
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.01.2023 10:03

Гази Баба / Скопје

Transport na Kontejneri nis site Dostapni i tesko dostapni Tereni niz cela Makedonija za poveke informacii na tel 078 359 610 Igor

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
078359610
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам