1 / 4
BMW 120D
4.000 €
22.09.2021 11:11

Валандово

Марка:

BMW

Модел:

120

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

163 kw / 222 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Bmw 120 D.
Poveke informacii 070-323-924

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Љупче
Потврден огласувач
070323924
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам