1 / 5
Se prodava kuka - mal pariz
27.999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.05.2022 16:24

Битола / Битола

Број на соби:

3

Квадратура:

60 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1

Година на реновирање:

1

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

dame gruev 159t

Se prodava kuka - mal pariz na ul.dame gruev 159 ........ informacii samo na ...078 56 98 55

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

----
Потврден огласувач
075251321
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам