1 / 12
Delovi za velosipedi
123.456 МКД
22.09.2021 11:39

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

26 "

Delovi za velosipedi
Gumi vatresni 26.27.5.28.29 cena od 200.250.300.500 den
Set lepenki i lepak 200 den
Set lepenki lepak hebli zabvadenje guma 250 den
Bidoni vo razlicni boi i bredovi.elite.zefal.sks.coca cola.canyon .carvelo. i drugi cena od 300.500.550.600 den
Bidon so alat set 900 den
Sajla za zaklucuvanje vo razlicni boi crna.zelena.plava 400 den.
Guma 26x3.0 nokian nova
Drzaci za bidini canyon.zefal.elite.specialized.bit win.vo razlicni boi cena od 250.300.500 den
Pedali platforms.od 600.900.1500.2000.2500 den
Kolce 27.2.30.9.31.6 ceni od 750.800.900.1000den
Kolce so amortizer ppa 1400 den
Sedista selle Royal.cube.sayncros.cross.fizik ninsen.i drugi bredovi vo razlicni boi cena od 500.600.800.1000.1200.1400.1500.1900.2000den
Stader potpirac unirvizalen 450 den

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
070831809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам