1 / 12
VW JETTA 1.9TDI 2006G HINGLINE MAKSIMALNO CUVAN
878.787.878 €
20.12.2021 14:25

Валандово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Jetta

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

_________PRODADENA________
VW JETTA 1.9TDI 2006g
MAKSIMALNO CUVANA
UVOZ GERMANIJA 🇩🇪🇩🇪🇩🇪
NAJDOBRIOT I NAJEKONOMICEN MOTOR 1.9TDI
VISOKO NIVO NA OPREMA
________HINGLINE OPREMA________
BORD KOMPJUTER
KLIMATRONIK
ELEKTRIKA NA STAKLA
GREACI NA STAKLA
ESP SISTEM PROTIV PROLIZGUVANJE
FABRICKO RADIO
CENTRALNO VGRADENO NA KLUC
ALU FELGI ORGINAL VW
4 NOVI GUMI
VOZILOTO POSEDUVA SERVISNA KNISHKA
SERVIS KOMPLET NAPRAVEN
REGISTRIRANA
VOZILOTO SE GLEDA NA
SAMITE SLIKI
SAMO ZA SERIOZNI
KUPUVACI NA VAKVO VOZILO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

RISTO MILUSEV
Потврден огласувач
077974031
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам