1 / 12
Kameri fiwi
4.000 МКД
02.05.2022 08:11

Карбинци / Штип

Prodazba na kameri vo visok kvalitet full hd kameri za site nameni imame rotiracki na 360/
So vgradeno svetlo so alarm so senzor za dvizenje i mnogu drugi opci isto taka odma gi i montirame

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Безжична технологија

Се продава од:

stojance
Потврден огласувач
072210844
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам