1 / 10
ДАРМА ДОМА издава 3_собен стан во Карпош !
280 €
06.10.2021 16:59

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

ДАРМА ДОМА издава стан во Карпош 1 кај Факултетите, поседува 60 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со понов мебел , нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, КОМПЛЕТ РЕНОВИРАН , СО НОВА МАШИНА, НОВ ШПОРЕТ, НОВ ТЕЛЕВИЗОР, 2 НОВИ клими инвертер, слободен паркинг, балкон, купатило, вселив веднаш...

цена- 280 евра-не е фиксна

шифра 22690

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

 Скопје  

 

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
ул. Љубљанска бр.16-1/10 Скопје - Карпош
Потврден огласувач
078/219-508
Испрати Е-маил до огласувачот

ДАРМА ДОМА издава нов ПРАЗЕН 4_собен стан во Црниче!

350 €

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Црниче !

400 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам