1 / 2
Mijalnik so cizma novo!
1.200 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.09.2021 08:39

Ѓорче Петров / Скопје

Se prodava nov, neupotreben mijalnik za kupatilo so cizma.

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Мијалници

Се продава од:

Emanuela
Потврден огласувач
077626622
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам