1 / 7
*SAJCESKI* Stan vo Ezerski lozja
58.000 €
23.09.2021 09:45

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

74 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Ezerski lozja

Se prodava nov nevselen stan vo Struga ezerski lozja.
Stanot e na prvi kat orientacija istok, jug, zapad vo povrsina od 74 m2 istiot raspolaga so ubava juzna dnevna soba so terasa, trpezarija, kujna, spalna so terasa, detska soba, hodnik, toalet.
Stanot se prodava namesten so nov namestaj.
Cena 58.000 evra.
Poveke inff na tel 077 815 161

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
077/815-161
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам