1 / 3
Zimski Kamasni
1.300 МКД
02.02.2022 18:13

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Prodavam novi zimski kamasni.
Windstop ✅
PRO serija, super kvalitetni !
Cena 1300 denari

Za povekje info, fotografii i prasanja slobodno kontaktirajte me 078432194

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Облека, Опрема

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
078432194
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам