1 / 11
Moler Krecenje Opsivki Abrib Fasadi Lepak mreza !!!
60 МКД
04.03.2023 09:06

Аеродром / Скопје

Viktor 071 393 483

Molerski uslugi 40 den so vas matrijal, 60 den so nas matrijal na gletovan dzit, 65 do 70 den na abrib dzit
Gletovanje po dogg
Opsivki po dogg
Lepak mreza 2 Euro m2
Lepenje kamen od 10 do 25 Euro m2
Abrib 2 Euro m2
Kamen so gotov malter 35 Euro m2 komplet so nas matrijal nijansa po vas izbor
Gitar cigla Tula so kalap 30 Euro m2 komplet so nas matrijal i nijansa po vasa zelba
Nudime brza i kvalitetna izrabotka so nas i vas matrijal inff na telefon 071 393 483

Inf : 071 393 483 Viktor

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
071393483
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам