1 / 4
MICHELIN pilot zimski gumi
10.000 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
12.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.01.2022 18:34

Кисела Вода / Скопје

Испраќам по карго    

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

235

Висина:

50

Дијаметар:

18

MICHELIN модел Pilot зимски гуми
Димензија : 235/50/R18

Гумите се возени само една зимска сезона, купени се во Мотоцентар

Година на производство : 2015

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од: Претпријатие

Auto Cargo
Потврден огласувач
070276693
Испрати Е-маил до огласувачот

MICHELIN pilot zimski gumi

10000 МКД

Renault Kangoo 1.5 dCI - Klima

4350 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам