1 / 4
Komora za doziranje na sprej
500 МКД
23.09.2021 19:28

Карпош / Скопје

Komora za zadrzuvanje na sprej za inhalacija preku koj lekot ramnomerno I celosno navlaga vo plucata I taka se iskoristuva dosta od sprejot vo celost kako Ventolin I drugi

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Управување со тежината

Се продава од:

goc
Потврден огласувач
070262864
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам