1 / 11
ЗАВАРУВАЊЕ ОГРАДИ,ПРОФИЛИ,КОНСТРУКЦИИ,ВРАТИ
1.800 МКД
09.09.2022 07:50

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

ZAVARUVANJE OGRADI , PROFILI, TENDI
,KONSTRUKCII, OGRADI I VRATI OD KOVANO ZELEZO, METALNI KONSTRUKCII PO SKICA - CRTEZ, ЕЛЕКТРОЛАЧНО
Консултација на лице место 500ден fotovizija.dragan@yahoo.com
DRAGAN 075/ 54 73 72

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Железарија

Се продава од:

Драган
Потврден огласувач
075547372
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам