1 / 7
Audi a4 3.0 s-line
2.222.222 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.11.2021 15:34

Валандово

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Streptronic / tiptronic

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

176 kw / 239 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Audi a4 3.0 quatro 240ks
S line oprema
S line podvozje
Kozni sedista
F1 shifteri
Komandi na volan
Navigacija
Greaci na retrovizori
Aux/bt/dvd
Parking senzori napred-nazad
Klimatronik
18ki bandazi so novi gumi
Kolata e vo extra sostojba
Moze da se vidi i proba sekoe vreme

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
076553403
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам