1 / 1
NOVI STANOVI VO CENTAR
1.250 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
31.07.2022 10:57

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

51 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југоисток

STANOVITE SE VO CENTAR, od 51m2 nagore, so odlicen raspored, PEREKTNA GRADBA, vrvni materiali, lift, parking (so dokup)

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
070580580
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам