1 / 11
Gliser tomos 18 so anlaser 070-352-354
1 €
31.05.2022 12:18

Охрид / Охрид

Registriran vo ohridska kapetanija
Vo dobra sostojba
Mala potrosuvacka
Motorot kako nov
Registriran za dvajca
Mnogu stabilen vi bran
Tel za kon: 070-352-354

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Воден скутер

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
070391053
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам