1 / 2
Алуминиумски рачки за кумплунг/кочница
900 МКД
18.07.2022 10:27

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Honda

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2010

Модел:

CR

Се продаваат алуминиумски рачки за кумплунг и кочница (или лева рачка со кочница на сајла).

Достапни во црвена и сина боја.

Цена 900 МКД
Праќам по карго низ цела Македонија.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Hristijan
Потврден огласувач
077840827
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам