1 / 5
Jepet lokal me qira
По Договор
23.09.2021 22:59

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

27 m²

Греење:

Струја

Jepet me qira lokal atraktiv prej27m2 nëkompleksin përball kafiteris fantastika
Cmimi sipas marveshjes
Ze izdava atraktiven lokal vo centar na Gostivar nasproti kaficot Fantastika
Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се бара за изнајмување од:

Sali
Потврден огласувач
70710708
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам