1 / 3
Многу сочуван
3.000 МКД
26.09.2021 08:17

Виница / Виница

Марка:

Sony

Модел:

Xperia XZ

Боја:

Black

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Продавам мобилен sony Xperia XZ
Малку користен

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
76306209
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам