1 / 2
Se prodava CRNA KOZNA JAKNA br 40
1.000 МКД
19.02.2023 12:25

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Јакни / сакоа

Големина:

40

Боја:

Црна

Se prodava mnogu povolno crna zenska jakna br 40
vo odlicna sostojba
teleon za kontakt 070 244 233

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
070244233
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам